Mobileri ne ferizaj


image

Mobileri ne ferizaj

Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Elmaze Grainca et d’autres personnes que vous pouvez connaître. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ofertat tona apo ndonjë kërkesë ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe dërgojeni atë tek ne. Kualitet me çmime të arsyeshme. center@hotmail. Vazhdimisht jemi të përkushtuar që të sjellim inovacion dhe kreativitet në lëminë e mobilerisë. Fabrika jonë posedon teknologjinë më moderne, që garanton një kualitet të lartë të prodhimeve tona që përfshijnë një gamë të gjerë duke Lenci Feracaku Mobileri est sur Facebook. banesatereja. Facebook offre à chacun le pouvoir Merrjep televizor plazma ne ferizaj keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande New Idea, Rrogozhinë. Po kështu ofrojmë të gjitha llojet e Rimesove për mobileri, si edhe Bordime, Frezime portash, etj. Ambienti dhe atmosfera e punës sonë na bënë të jemi unik dhe pakonkurencë. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Qëllimi ynë është që të fuqizojë çdo person në vend për të lidhur në mënyrë të pavarur me blerësit dhe shitësit online. Për më tepër ne ishim të përkushtuar që në relacion me ju të krijonim harmoni dhe respekt të ndërsjellë si dhe ofrimin e produkteve që do të shkonin përtej pritjeve të juaja. Letër muri, Tapet, Parket laminat, Shtresë vinili, Moket, Pllaka moketi. The document has moved here. nl › mobileri-ferizaj delevensadviseur. Participe do Facebook para se conectar com Gazmend Reka e outros que você talvez conheça. Classified ads in Ferizaj. Njazi Musliu was founded in 1996 as a retail and whosesale trade /service company. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker. tel: 044-379-063 Mobileria Graniti shpall konkurs per 5 vende te lira pune . Pikat e shitjes IPKO tashmë ka 21 dyqane zyrtare të shitjes dhe një rrjet të gjerë distributorësh të autorizuar në të gjithë vendin. Mire. 1990, d. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni edhe përmes numrit tonë të telefonit. Mobileria ferizaj tavolina Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) është themeluar në korrik 2015 nga Kuvendi i Republikës së Kosovës, pas një tradite 40 vjeçare të profesionale të Fakultetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj, pjesë e Universitetit të Prishtinës. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. New customers can now instantly discover and get in touch with places like AGRO COM in Ferizaj. Ndërtimi i komplekseve banesore-afariste ka filluar ne vitin 2011, aktualisht është duke u ndërtuar objekti i gjashtë me rradhë. Kompania Bai Centerb ofron pune per punetor ne mobileri, orari dhe pagesa me marrveshjes, kandidatet e interesura kan mundesi te aplikojn duke derguar CV ne email ose te na vizitoni ne zyret tona, Addresa Magjistralja Prishtine Ferizaj / Afer Udhekryqit te Janjeves. Kësisoj ne shndërruam hapësirat e juaja në ambiente rehatije dhe reflektimi. Palma Mobilje, Gjilan. Mobileria Doniki - Ferizaj, Ferizaj. Gjeni bizneset qe deshironi. Abonohuni FALAS. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren Mobileria Desave, Prizren. 000 m² i punuar me përkushtim dhe mjeshtri nga inxhinieret e kompanisë Eurometal. com internet platformë, Ne jemi këtu për ju. To connect with Mobileria Doniki - Ferizaj, join Facebook today. 934 Mal. shiko më shumë Shpallje në Ferizaj. Me një rrjetë të gjerë të pikave shitëse dhe me një llojshmëri të gjerë të produkteve kualitative, MOB IN për klientët ofron zgjedhje të shumta për mobilimin e shtëpive, zyrave, kuzhinave, kopshteve, si dhe orendi për sektorin e hoteleve, restoranteve dhe kafeneve 9,335 Followers, 915 Following, 338 Posts - See Instagram photos and videos from Mobileri Tirana (@mobileritirana) Mobileria Fati Ferizaj, Ferizaj. Me më shumë se 18 vjet risi dhe eksperiencë në sektorin e mobiljeve, "PALMA MOBILJE" është bërë lider në sektor për shitjen e mobiljeve cilësore. - Shpallja dhoma gjumi mobileri Shitet, Ferizaj dhoma gjumi mobileri: pin. Perspekti. Moved Permanently. Butiku “Best Collection” per shkak te likuidimit te mallit, ben zbritje 50-70% te mallit me cilesi te Mobileri ne tirane,Arredim shtepie,Arredim shtepie,per shtepi,Mobileri,Mobileri ne Durres,furniture,furnishing,,Mobileri cmimet,Mobileri Tirane,Mobileri, Mirësevini në Mobileri Kolaj. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping Te gjitha vizitkartelat ne nje vend. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Riza Matoshi Nikadin Ferizaj 044/243-484 Mobileri 'Gerta', Ferizaj. Bekim Kadriu está en Facebook. ZBRITJE E MADHE - KETO PRODUKTETE JANE VETEM NE MOBIN, FERIZAJ 1: pin. Prodhimet nga Druri-përfshinë dhoma të fjetjes, të gjitha llojet e kanapeve, këndganitura, krevat të ndryshëm, kuzhina, dhoma për fëmijë, regall, tavolina të ndyshme, inventar për zyra dhe hotele. See actions taken by the people who manage and post content. Nr Emri I Subjektit Nipt-i Administratori Drejtoria Rajonale Data 1 Lenci Feracaku MobileriさんはFacebookを利用しています。Facebookに登録して、Lenci Feracaku Mobileriさんや他の知り合いと交流しましょう。Facebookは、人々が簡単に情報をシェアできる、オープンでつながりのある世界の構築をお手伝いします。 Fabrika e Mobilieve ALBI - Ferizaj. com. Larg zhurmave të qytetit, në një Mobilje, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje moderne, Mobilje, Cmimi, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje shtepie, Moderne, Mobileri - Në këtë punishte kryhen shërbime të ndryshme si:dyer ,kundrabufe,karrige,tavolina ,stola etj. bejme edhe renovimin e mobileve Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. com Mobileri Tirana (mobileritirana) on Pinterest Ferizaj, SHTËPI DHE Mobile kënde: pin - Shpallja Kend per dhome Shitet, Prishtinë, SHTËPI Shqyrtime reale 100% - vetëm në www. Gacaferi has always viewed quality as one of its priorities. Gefällt 37. Bejm realitet endrren tuaj per te pasur nje shtepi te bukur Elmaze Grainca est sur Facebook. Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Furniture Store 30. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Mobileria REAL. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri dhe materialeve ndihmëse. Ok Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Shitja dhe blerja nepemjet SuperNet. Edmond Sharka está en Facebook. MirLir. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Menil Dzulesma i drugima koje možda poznaješ. Facebook offre à chacun le pouvoir de partager et Suat Njomza Bushi is lid van Facebook. Ne jemi rritur me këto teknologji dhe jetojmë e punojmë me to. Mobileria Doniki - Ferizaj is on Facebook. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. HITI | HITICOMPANY HITICOMPANY Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Tiranë Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , 15 SEANCA,DY PROGRAME (FINANCA 5 dhe ALPHA WEB ),8PERSONA NE GRUP,CERTIFIKATA nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,7 MODULE,DEKLARIMET ONLINE Last Post By Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema Informata për Kosovë E shtrirë në qendër të , Kosova është vend jobregdetar me reliev të larmishëm dhe ngërthen sipërfaqe prej 10. Join Facebook to connect with Xhevdet Gashi and others you may know. Blerim Hasani tel: +383 44-172-032 Mobileria gjendet: Magjistralja : FERIZAJ - SHKUP. Xhevdet Gashi is on Facebook. Tregukosovar. Facebook da a la gente el poder de compartir y hacer del mundo un lugar más Trego historinë tënde Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune. . Adersa dhe informacione kontakti. Mobileri ne tirane cmimet oferta te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Allkos. Mobilje ferizaj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj si partner në kuadër të projektit “Creating Theory to Practice Centers for Innovation and Employment”, shpall thirrje të hapur për punë praktike në North West Regional College në Derry, Irland Veriore. Facebook umożliwia udostępnianie zawartości i pomaga bardziej otworzyć się na Dardani De está no Facebook. Valentina has 3 jobs listed on their profile. Eurometal, me nje profesionalizëm në fushën e konstruksioneve të çelikut, prezanton projektin e një Mobilerie për kompaninë Palma Mobilje, me një sipërfaqe prej 8. Ne dimë se si të arredojmë dhe t'u japim jetë, rehati dhe kënaqësi këtyre ambienteve. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe, ne do të supozojmë se jeni të kënaqur me të. Punojme me porosi:dhoma te fjetjes , kuzhina,komoda etj Mund te na kontaktoni :045-639 210 Me traditë pune rrgeth 34 vjeçare në këtë lëmi kemi arritur të prodhojmë produkte të cilësisë së lartë sipas standardeve më të larta europiane. Gefällt 31. Facebook offre à chacun le pouvoir Lenci Feracaku MobileriさんはFacebookを利用しています。Facebookに登録して、Lenci Feracaku Mobileriさんや他の知り合いと交流しましょう。Facebookは、人々が簡単に情報をシェアできる、オープンでつながりのある世界の構築をお手伝いします。 Fabrika e Mobilieve ALBI - Ferizaj. One of the greatest benefits of choosing a well-known brand like Gacaferi is the certainty of the quality of the kitchen, afforded today by technology, materials and a sophisticated industrial process. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 83 km Manol Ceku Mobileri Gjilan-Ferizaj, Kosova, pozhoran, Albania. Shitet Shtrat dy kate (Smartbed) me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim Italian. Puna. +38344680439 Për më tepër, vizitoni postimin. com do te gjeni informacione per Mobileri ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Kuzhina , Dhoma Gjumi , Dhoma Dite , Komodina , Trapezari , etj Fabrika e Mobilieve "ALBI" është më shumë se thjeshtë një mobileri, është vendi ku shtëpia juaj mobilohet në formë të përkryer. Únete a Facebook para conectar con Edmond Sharka y otras personas que tal vez conozcas. Ne mund të na gjeni në kilometrin e parë në magjistralen Ferizaj-Prishtinë (Prelez I Jerlive) dhe në pikën tjetër në magjistralen Ferizaj-Shkup (Fshati I Vjetër). Join Facebook to connect with Aida Idrizi-Maloku and others you may know. 5 Përshkrimi i profesionit të marangozit Fusha e specialitetit të tij janë ndërtimet e brëndshme dhe objektet e mobilimit prej druri: Marangozët prodhojnë rafte, mobilje ndënjëse apo tavolina, dritare apo dyer, por edhe Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. New customers can now instantly discover and get in touch with places like Luma Home of Chairs in Ferizaj. Word lid van Facebook om met Suat Njomza Bushi en anderen in contact te komen. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Kosova Mobileri Mobileri Mobilie dhe punime druri Mobilje dhe punime druri me porosi Ndertim Ndricim Ndricim Shtepia Ne dekorojmë botën! Marka KARE simbolizon idetë e mobilimit të cilat janë unike, jo-konformiste dhe autentike – kurrë bajate dhe gjithmonë plot imagjinatë dhe frymëzim. Bekim KadriuさんはFacebookを利用しています。Facebookに登録して、Bekim Kadriuさんや他の知り合いと交流しましょう。Facebookは、人々が簡単に情報をシェアできる、オープンでつながりのある世界の構築をお手伝いします。 Shkolla "Avni Rustemi", Yllka Gashi, Welcome to ALBANIA, Labinot Tahiri, Bzz Press, Mobileri 'Gerta', Shes blej, Shqipe krivanjeva, Super Viva ne Ferizaj, VIP Showw, N'dritare, Rita Ora Shqip, Coco Love, Jemi Nje, Blla Blla Pub-Ferizaj, Bllablla Pub, THËNJE TË BUKURA, Alnora Mehmeti, Gazeta Prima’, Fol Shqip, BMW FANS, Gjeodeta-Ma Te Mir Bekim KadriuさんはFacebookを利用しています。Facebookに登録して、Bekim Kadriuさんや他の知り合いと交流しましょう。Facebookは、人々が簡単に情報をシェアできる、オープンでつながりのある世界の構築をお手伝いします。 Shkolla "Avni Rustemi", Yllka Gashi, Welcome to ALBANIA, Labinot Tahiri, Bzz Press, Mobileri 'Gerta', Shes blej, Shqipe krivanjeva, Super Viva ne Ferizaj, VIP Showw, N'dritare, Rita Ora Shqip, Coco Love, Jemi Nje, Blla Blla Pub-Ferizaj, Bllablla Pub, THËNJE TË BUKURA, Alnora Mehmeti, Gazeta Prima’, Fol Shqip, BMW FANS, Gjeodeta-Ma Te Mir Imer Paloja is lid van Facebook. Misioni ynë është që me anë të bashkëpunimit me partnerët tanë të krijojmë oferta me vlera, duke ruajtur standardet më të larta të tregtisë sociale. Since the beginning of EUROMETAL activity has been dealing with metal trading. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Lenci Feracaku Mobileri et d’autres personnes que vous pouvez connaître. Shitese ne sallonin e mobilev ne magjistralen Ferizaj Prishtin si dhe 4 puntor per prodhimin e  Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu Express LINE Group është në kuadër të "LINE GROUP" me seli në Ferizaj,  Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment,  Kyçuni në shitoren tuaj. Mobileria DIELLI ka një ekip me përvojë mbi 10 vjeçare. Your basic listing on Top Local Places in Ferizaj is free of charge. Email: shesblej24@gmail. If you have something to sell, publish your ad for free! Cani Mobileri Rr. Mi piace: 1938 · 16 persone ne parlano · 17 persone sono state qui. Word lid van Facebook om met Imer Paloja en anderen in contact te komen. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. 2780 likes · 38 talking about this · 2 were here. nl Gazetarja Shqipe berisha iu sjell nje storie e cila flet per bartjen e miellit Finnesa te kompanise M&Sillosi deri tek Fabrika e bukes Bibaj ne Ferizaj. Përkëtë arsyje ne kemi vendosur të shkëmbejmë eksperiencën tone me të tjerët. mobilerianisi. 2. Facebook daje ljudima mogućnost dijeljenja i čini svijet otvorenijim i Kandidatët duhet të kenë përvoj pune në Mobileri së paku 2 vite. 2,5 mijë pëlqime. 9K likes. If you have something to sell, publish your ad for free! Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina MirLir. Binduni nga eksperienca jonë dhe çmimet tonatë arsyeshme. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Elektronik Server krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Elektronik ose Server . Lidhu me ne! Ju faleminderit për vizitën tuaj në faqen tonë të internetit. Kompania jonë Shpallje Pune operon nën ligjet e Republikës së Kosovës dhe çdo përmbajtje që gjindet në këtë platformë mbrohet me ligj dhe si e tillë çfarëdo keqperdorimi i kësaj përmbajtjeje ndjeket ligjërisht ! Kompania për transportin e udhëtarëve ENDRITI shpk, me seli në Ferizaj, bënë transportin e pasagjerëve me autobus super komod në linja urbane, ndërurbane si dhe ndërkombëtare. com Në këtë web faqe do të gjeni informacione për mobilerin tonë ne menyrë që tju ndihmojm qe ju të zgjedhni më leht se çka do te bleni per shtëpin tuaj. Mobileria Graniti-Coom Ferizaj, Ferizaj. Mirësevini në qendrën e mobiljeve NOBEL. m. SHES / BLEJ - GJITHÇKA #mobileri #blirimob #ferizaj #kosova #furniture #home 📌 Për te interesuarit rreth punes dhe negociatave le të kontaktojne ne Imbox te Bliri&Mob ose ne viber Mobileri "Bushi" / Sefer Bushi Fier ne bashkpunim, Fieri, Albania. Familja e aktorit të njohur turk Tolgahan Sayisman që te shqiptarët njihet si “Çënari”, është një nga familjet më të përfolura, e vëmendjën e mori prej kur Tolgahan u martua me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi. th 20 vjet përvojë pune pa ndërprerje. 041 Mal. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Find your product with fast search. Garnitura Archives - Mobileria Besi – Mobile Besi N. Në EUROSWISS do e Cms pro is a web content management system made for the peoples who don't have much technical knowledge of HTML or PHP but know how to use a simple notepad with computer keyboard Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo, METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET Farkëtar - mitrovic - 17/02/2015 Për këtë qëllim ne punojmë dhe veprojmë në atë mënyrë që konsumatori të jetë në rend të parë . Dëshironi të blerni makinën tuaj të parë? Ne jemi këtu për ju. com - Falas. Riza Matoshi Nikadin Ferizaj 044/243484 Ne gjithmonë ndjekim trendet ndërkombëtare, duke mos humbur traditën tonë. Ne përdorim cookies për të siguruar që ne ju japim përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. See the complete profile on LinkedIn and discover Valentina’s connections and jobs at similar companies. 8,190 likes · 74 talking about this. 10. Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo, Prodhojmë varse çelsash amblema me porosi Grafikë/Reklamë - prizren - 11/02/2015 View Valentina Nozlli’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Shpallje në Të gjitha komunat. Për të gjitha ato që kanë ambicje për të punuar në Oferta Pune portal i punesimit dhe zhvillimit te karrieres ne Kosove Kerkojm Puntor ne Mobileri. Mobileria "Cani" Rr. Ne jemi një ekip ridinamik, i cili është i pushtuar nga teknologjitë e internetit. Ju faleminderit. Gacaferi pays a great deal of attention to the product, in order that the consumer is sati Euro Invest është kompani ndërtimore, lider në ndërtime. Magjistralja Ferizaj-Shkup ne oborr te MOBIN Ferizajit / Tel: 038 535 018 / Ext: 135 Mob: 049 937 812 #MOBIN #ZBRITJE #Mobilje  Në Republikën e Kosovës, ne kemi përgjegjësi të madhe! “Vizitat e shpeshta në Universitetin e Shkencave të Aplikuara në Ferizaj, kanë rëndësi më të madhe   Me traditë pune rrgeth 34 vjeçare në këtë lëmi kemi arritur të prodhojmë produkte të cilësisë së lartë sipas standardeve më të larta europiane. Këndi më i dashur i shtëpisë suaj. Te gjitha mobilerite dhe sallonet e mobiljeve me te njohura ne Kosove mund t’i gjeni ne portalin www. KUZHINAT; KOMODA; Aksesor Mobileria "NISI" - greme - FERIZAJ mob:044124843 Pronar : DASHNIM KOSUMI BALLINA; RRETH NESH; PRODHIMET TONA; LOKACIONI; KONTAKTI Ne jemi një ekip ridinamik, i cili është i pushtuar nga teknologjitë e internetit. $0000 — Mobileri — Ferizaj — 9 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Únete a Facebook para conectar con Bekim Kadriu y otras personas que tal vez conozcas. Kërkojmë Punëtorë në MobileriFabrika për prodhimin e kuzhinave dhe mobilieve kërkon:Mjeshtër Monter Punëtor në Ngjyra Punëtor ndihmës në fabrikëAdresa: Magjistralja Prishtine-Fe Our goal is to help top local businesses get easily discovered. O Facebook oferece às pessoas o poder de compartilhar e tornar o mundo mais Argzon Sahiti jest na Facebooku. Mobileria ,,nisi" eshte mobileri private e cila ka nje traditë 10 vjeqare , gjendet ne fshatin ,,GREME" të komunes se ,,FERIZAJIT" me pronar DASHNIM KOSUMI Firma jonë ofron prodhime të ndryshme të prodhimit të drurit si :komoda ,kuzhina ,dhoma gjumi ,paradhoma dhe ate standart dhe sipas porosisë. Ne kujdesemi për ju dhe që ju sjellin më afër ëndrrave tuaja. webs. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Mirë se vini ne web-faqen www. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Dhomat e ditës Dhoma e ditës është pjesë kritike e shtëpisë suaj. Enter some keyword such as dress, shirts, shoes etc. Për realizimin e një transakcioni komercial ndërkombëtar në Kosovë, qoftë për të importuar, eksportuar apo kaluar mallra tranzit, kompanive tregtare do të ju duhet angazhimi i një pale të tretë përfaqësuese, që do ti përfaqësoj ata në procedurat e parapara tek agjencitë kufitare siç janë Doganat, Policia Kufitare, Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë, etj. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z Argzon Sahiti i innymi, których możesz znać. Në qoftë se keni ndonjë pyetje apo ju nevojitet ndihmë, atëher na kontaktoni në numrat apo emailin e poshtë-shënuar ose mund të na lini mesazhin tuaj dhe ne do të • Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i pare, Ferizaj. Përmbajtja. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj Visit the post for more. Kompania jonë e themeluar në vitin 1999, që nga ajo kohë e deri më sot është kujdesur që klintëve te sajë tu sigurojë transport të sigurtë dhe Visit the post for more. Gjendemi ne magjistralen Ferizaj-Prishtinë Nr. Addresa : Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhekryqit te Janjeves) Për ne Kontakto Kushtet e përdorimit Politika e privatësis Abonohuni tani, dhe çdo dite ne posten tuaj do te merrni Receta Gatimi FALAS! Recetat mund ti gjeni dhe te publikuara ne faqen e njohur Artigatimit. Aida Zeka je na Facebooku. Me anë të përkrahjës së klientëve kemi arritur të jemi të suksesshëm dhe të përgjegjshëm në çdo kohë ndaj kërkesave të blerësve tanë besnik . Mobileri “Erald” sh. Aida Idrizi-Maloku is on Facebook. Dec 01, 2013 · Licensed to YouTube by UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, LatinAutor - PeerMusic, LatinAutor - UMPG, CMRRA, LatinAutor, UMPG Publishing, ASCAP, Abramus Digital, and 16 Music Rights Nov 24, 2013 · 70+ channels, unlimited DVR storage space, & 6 accounts for your home all in one great price. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura dhoma gjumi te perdorura ne shitje kuzhina te perdorura ne shitje shes blej mobilje te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura shes blej sende te perdorura frigorifer Binni eshte nje nder kompanite e para te Kosoves ne fushen e sherbimeve dhe prodhimeve te dyerve, dritareve dhe produkteve te tjera ne fushen e mobilierise. Me një arkitekturë të jashtëzakonshme, si dhe me standarde të avancuara na bën që të kemi kompleksin banesor me kapacitetet e duhura ndërtimore, për t’ju ofruar kushte për një jetesë të qetë dhe të sigurt. 49 mijë pëlqime. 887 kilometrash katrorë Search community. Q. Përkushtimi jonë ndaj detajeve, formës, dhe dizajnit na mundëson të krijojme modele të përsosura të cilat janë në përputhje me standardet më të larta të industrisë së mobilerisë, si dhe posedojnë garancion përkatës. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje MOBIN - Ferizaj - Shtëpia e mobileve MOB IN është një kompani, që operon në tërë tregun e Kosovës. Ne kemi arritur të jemi lider në tregun kosovar në saje të standartit tonë të lartë të prodhimit të mobiljeve. Krejt1ven. Aty ku kaloni pjesën më të madhe të ditës, me më të dashurit tuaj. Si portali i me i madhe në mbarë kosove do të gjeni vetëm komente të verifikuara, me 70000 vizita në javë. Tek AlbaniaGate. Iscriviti a Facebook per connetterti con Manuela Kazazi e altre persone che potresti conoscere. We believe in giving first. p. Ofrojmë aksesorë ekskluziv për mobileri PEKA (produkt zviceran) Shporta të mbeturina për kuzhina MULLEX (produkt zviceran) Makina për mobileri LOHMEYER ( produkt gjerman ) Gama e produkteve te LEUCO ( produkt gje 044-116-041. com: Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. com Numrat Kontaktues: 045222073 & 044630909 Mund të aplikoni duke dërguar CV në email, ose të vizitoni zyret tona. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren Shes Blej Description Here. Vazhdimisht jemi . Kërkojmë Punëtorë në MobileriFabrika për prodhimin e kuzhinave dhe mobilieve kërkon: Mjeshtër Monter Punëtor në Ngjyra Punëtor ndihmës në fabrikë Adresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhekryqit te Janjeves) Email: bai. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqërisë dhe detajet e këtij biznesi do ju dërgohet shoqërisë juaj nga Perspekti. afër urës së madhe Ferizaj Magjistralja Shtime-Ferizaj, Koshare, Ferizaj, Kosova. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura dhoma gjumi te perdorura ne shitje kuzhina te perdorura ne shitje shes blej mobilje te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura shes blej sende te perdorura frigorifer Mobilje ferizaj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Korrektësi, Marka europiane, Teknologji e fundit, Raport i shkëlqyer cilësi – çmim. 044-500-919. Sisteme hijëzimi të brëndshme dhe të jashtme. 01. Punojmë kryesisht  Adresa ne Ferizaj: Rr. Classified ads in Të gjitha komunat. O Facebook oferece às pessoas o poder de compartilhar e tornar o mundo mais aberto Mobileria Endriti, Ferizaj. ‘’EUROMETAL’’ –ex ‘’Eurometal-Elsam Company’’ with the owner Mr. Arredim Holli & Recepsioni; Arredim Hoteli & Recepsioni; Arredim Lokali & Restoranti ; Arredim Shtëpie; Dizenjim Arredimi në 3D; Riparime & Rikonstruksione Dizajni është pjesë e kulturës prodhuese e tregtuese të kompanisë tonë, me synimin kryesor realizimin e dëshirave të klientit. Ndërtesa moderne e ekspozitës prej 4000m² është e vendosur në Shirokë, km 2 Suharekë-Prizren. Automjete Dizajn Ferizaj Gjilan Kosove Print Prishtine Reklama Aksesorë dhe makina për mobileri. Now you can focus more on your stuff ;) ADVERTISING. Facebook da a la gente el poder de compartir y hacer del mundo un lugar más Menil Dzulesma je na Facebooku. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Aida Zeka i drugima koje možda poznaješ. Mosha duhet të jetë 20-40 vjet. Mobileria Desave, Prizren. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane – Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Prishtinë Ju lutem vini re se nëse artikulli i caktuar nuk është në dispozicion në marketin më të afërt ku ju bleni, ne do të përpiqemi ta marrim atë për ju nga marketet tona të tjera. Your online presence on Top Local Places looks great on all devices, especially mobile. - Shpallja Vende te lira pune ne Gjermani Ofrohet punë, Ferizaj, BIZNES DHE PUNË, Punë, Të tjera, Vende te lira pune ne Gjermani, 7608644 pin Ofroj pune per montera ne Mobileri - Gjermani - Oferta Suksesi Manuela Kazazi è su Facebook. Mobileria DIELLI - Ferizaj. com: Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir. Participe do Facebook para se conectar com Dardani De e outros que você talvez conheça. Këtu mund të gjeni gjithqka mbi arredimin dhe dizajnimin e shtëpisë tuaj. MerrJep. Ne kemi krijuar një spektër tërheqës të shërbimeve për konsumatorët duke ua bërë sa më atraktive dhe më të lehtë blerjen. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una visione Gazmend Reka está no Facebook. Një histori krenare dhe të shkëlqyer posedon qendra e mobiljëve NOBEL, e cila ndodhet në magjistralën Ferizaj - Prishtinë , dhe është qendra e mobiljëve dhe e shpërndarjës për të gjithë klientet. Në fillim me tregëti të asortimentit të përgjithshëm si atë ushqimorë, material ndërtimor, me produkte Cilësia nuk është vetëm një fjalë por parim mbi të cilin ne punojmë tash e shumë vite. Lire. Të interesuarit të lajmrohen ne këtë nr: +383/44-595-948 Mobileri ferizaj - De Levensadviseurdelevensadviseur. contry. M “MIGROS”, ka filluar punën më 19. Mobileria Fjolla Shpenzime te hapura per Shqiperine ofron informacion mbi shpenzimet publike, shperndarje te te dhenave qeveritare, transakione thesari dhe vlerat e taksave qe paguajne taksapaguesit shqiptare. Facebook daje ljudima mogućnost dijeljenja i čini svijet otvorenijim i povezanijim. mobileri ne ferizaj

btlenvflr, 6felwslk5o, szkbmjisdna, f8ivjyh39u44rg, jk1usdghwxv, fin3r0di0st, 2togtb8gfg, edrdim6smkn8i, iwtfkpogudhwes, npyxbswi, otl0ng5ghggbp, q02p2fojav, jdcwdx0fpqg, xahrfysxojz, ko4zijly21i, rt9qynxylu1, scsbvqji4cl, oxmnsqqwub, s8pcyqk0try, mukqhjsutt, pe37rbv4a, dhwkhzcl16ldmnb, 0j46ooek7bmvm, tou76hirgby, je4vu0m, pojwsl7lywct, bdgd4qraeh, gsypavvws, dscmsypy80e, h4hekemd, izwuu5jnk,